Jak si vylepšit pokoj

22. prosince 2014 v 14:31 |  Návody
Takže ahoj sem tu zas :)))


Dnes jsem si přichystala návod na vylepšení pokoje.Každá holka (dívka) by mněla mít pokoj podle sebe.Něco podle vlastního vkusu.Aby se jí v pokoji líbilo a aby se v něm měla dobře.
Tady je menší návod:
1) Vymalování

Tak zaprvé-důležité jsou zdi.Opravdu.Když se vejde do pokoje tak zdi musí upoutat.Podle vymalování pokoje by mněl být slazen i celý pokoj.Protože mít např.modře vymalováno,mít černý stůl,bílou komodu...Vážně to ne.Barva je důležitá.In jsou pastelové,světlé barvičky ty se líbí i mně.Tapety mohou být také další možností.Nebo nálepky na zdi.2) Světlo

Pokoj by mněl být dobře osvětlený.Doporučuji třeba stojací lampy,ty se mi osvědčily.Po pokoji můžete rozmístit různé svíčky pro útulnost,nemusíte je ani zapalovat.Poslouží jako dekorace.
3) Nábytek

Tak asi hlavní je postel.Místo odpočinku,relaxace.Místo pro spánek.Vyberte si pohodlé povlečení.
Pracovní stůl by neměl chybět asi v žádném pokoji,je dobré mít stůl například u okna.Lépe uvidíte na učení,psaní,malování,....Stůl by mněl být prostorný,podle vašich potřeb.Pak šatník,nejlépe se zrcadlem.Do pokoje můžeme dát malé,velké komody nebo knihovničky.Jsou útulné.Nebo taky poličky.Snem dívky je asi u každé mít vlastní toaletku proč né??4) Dekorace
Má nejoblíbenější část-dekorace!!YEAH! :D.Důležité jsou květiny,já sama mám kytek dost a dodají pokoji normálnější vzhled.Pak závěsy.Ty jsou moc hezké.Doporučuji.Do pokoje dáme menší sošky třeba zvířat.Můžeme kombinovat s různými kravinami.Povězte si na zdi obrázky,plakáty či samolepky.Je trendy mít na zdech něco vlastnoručně namalováno,já sama něco takového nezkouším protože nejsem zas až tak vzdatná v malbě.Podlahu zkrášlete koberci a je skoro vyhráno!!!!!V pokoji můžete mít např. domácího mazlíčka,ale pozor! Pamatuj že i on potřebuje péči.Do knihovničky můžeme dát menší krabičky,ty mám snad po celém pokoji.Do nich dejme např. svoji bižu,nebo jiné malé věcičky.A nakonec-kdo má malý pokoj může mít pod postelí takové ty boxy pro děti na hračky.Samozřejmně by byly pro vlastní účely.Malá ukázka pokojů:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni žes tu byl

klik 100% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama